Skip to main content
Domovská stránka » Kariéra » RASTIEME KAŽDÝ DEŇ A CHCEME, ABY NAŠI ĽUDIA RÁSTLI S NAMI
Kariéra

RASTIEME KAŽDÝ DEŇ A CHCEME, ABY NAŠI ĽUDIA RÁSTLI S NAMI

Článok vznikol v spolupráci s:
Článok vznikol v spolupráci s:

SONIA KANIA

HR Director spoločnosti Arval Regional Center

Máme pozície pre nadšencov cudzích jazykov, kde sa snúbi pro-zákaznícke myslenie s komunikáciou v rôznych jazykoch, hovorí Sonia Kania, HR riaditeľka spoločnosti Arval Regional Center.

Orientujete sa na holandský a belgický trh, v akých jazykoch by mal byť teda kandidát zdatný?

Naše Arval Regional Center podporuje už 23 krajín nielen v Európe, a teda jazykovo zdatní kandidáti majú u nás veľkú šancu uplatnenia. V najbližšom období však našu pozornosť sústreďujeme na migrácie služieb z Holandska a Belgicka, kde sme začali poskytovať podporu v rámci technického oddelenia už tento rok a plánujeme rozšíriť záber do ďalších oblastí ako call centrum a administratívna podpora. Kandidáti, których na tieto pozície hľadáme, by mali ovládať holandský jazyk na akejkoľvek úrovni a mali by zdieľať spoločné nadšenie pri dosahovaní cieľov.

Ste automobilová spoločnosť, nájdu aj napriek tomu uplatnenie u vás aj ženy?

Napriek tomu, že náplň nášho biznisu sa môže zdať viac atraktívna pre mužov, pracuje u nás o 12 % viac žien! To svedčí o rôznorodosti pozícií, ktoré u nás máme zastúpené. Vo finančnej oblasti sa uchádzači môžu uplatniť v účtovníctve, kontrolingu či analytike. Máme však aj pozície pre nadšencov cudzích jazykov, kde sa snúbi pro-zákaznícke myslenie s komunikáciou v rôznych jazykoch. A čím sa naše pozície líšia od tých v klasických „SSCéčkach“? U nás zamestnanec pozná celý životný cyklus služby, ktorú ponúkame, a teda dokáže kariérne rásť v akomkoľvek odbore a posúvať svoje znalosti vyššie každým dňom, nielen vo svojej špecializácii.

Aké sú teda možnosti kariérneho rastu?

Vďaka rôznorodosti poskytovaných služieb naším regionálnym centrom, majú naši kolegovia možnosť rotovať medzi jednotlivými oddeleniami a vyskúšať si, v ktorej oblasti sa cítia najlepšie. Podporujeme mobilitu nielen naprieč našou organizáciou, ale aj v rámci skupiny BNP Paribas. Zároveň sa snažíme, aby naši talentovaní zamestnanci rástli aj hierarchicky. Organizujeme rôzne akadémie a talentové programy, kde rozvíjame potenciál našich zamestnancov a pripravujeme ich na budúce úlohy v líderskych alebo špecialistických pozíciách. Mnohí zo stávajúcich manažérov a expertov vzišli práve z týchto iniciatív a dokázali sa úspešne presadiť a kariérne vyrásť.

Kde všade pôsobí vaša spoločnosť?

K dnešnému dňu poskytujeme služby 23 krajinám v 8 rôznych jazykoch, a to všetko v počte 210 zamestnancov. Sme mladý kolektív, pracujúci v neformálnej uvoľnenej atmosfére, plný nápadov a inovácii, ktorý si užíva možnosť byť súčasťou niečoho dynamického a kreatívneho.


Prečítajte si tiež:

Next article