ÚVOD - info-lifestyle.sk

ÚVOD

Info-lifestyle je web spoločnosti Mediaplanet so zameraním na zdravý životný štýl, cestovanie, životné prostredie, ekológiu, vedu a výskum, novinky zo sveta technológií, inovácie, rozhovory s vplyvnými osobami a mnoho ďalšieho. Naším poslaním je poskytovať cenné informácie, odborné názory, aby sme mohli čitateľov vzdelávať, informovať a inšpirovať.

Všetok náš obsah je kontrolovaný tímom Mediaplanet. Približne tretina článkov na našom webe je napísaná kvalifikovanými profesionálmi v odbore, ďalej vybranými odborníkmi a vplyvnými osobami, ktorí sú oslovení na rozhovory alebo články. Zvyšok je napísaný priamo partnerskými asociáciami.

Mediaplanet je medzinárodná spoločnosť, ktorá realizuje edukatívne kampane, pomocou multimediálnych platforiem, prostredníctvom tzv. content marketingu.

Mediaplanet pôsobí v 13 krajinách a 13 jazykoch. Info-podnikanie je slovenská stránka so zameraním na oslovenie slovenského publika.

Viac informácií o spoločnosti Mediaplanet nájdete na stránkach: https://www.mediaplanet.com/.

Tento web je financovaný reklamami a sponzorovaným obsahom, ktoré sú na webe jasne označené ako „Reklama“ alebo „Sponzorované/Sponsored“. Ak bol redakčný obsah napísaný alebo ovplyvnený platiacim klientom, bude to jasne uvedené na úrovni článku. Pokiaľ ide o reklamné príležitosti či sponzorovaný obsah, kontaktujte nás, prosím, na: hello-czechrepublic@mediaplanet.com.

KONTAKTUJTE NÁS

Mediaplanet Czech s.r.o.

Malá Štěpánská 929/9
Nové Město
120 00

Email: hello-czechrepublic@mediaplanet.com
Telefon: +420 777 979 561

Hľadáte prácu v IT?

Chcete aj vy pracovať v skvelom tíme a kariérne rásť?

ZAUJÍMAJÚ VÁS LIFESTYLOVÉ NOVINKY?

Prihláste sa k odberu našich newsletterov a zostaňte vždy v obraze.