Skip to main content
Domovská stránka » Zodpovedná spoločnosť » AJ ČERPACIA STANICA VIE BYŤ ZELENÁ
ADVERTORIAL

Sieť čerpačiek Oliva svojou ohľaduplnosťou voči životnému prostrediu sa zaraďuje medzi najmodernejšie na Slovensku. Nájdete na nich napríklad aj ekologické tankovanie kvapaliny do ostrekovačov.

Čerpačky Oliva nezaujmú len atraktívnym dizajnom v typickej zelenej, ale i ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Olivy zaberajú minimum miesta, ich výstavba a prevádzka sú naprojektované tak, aby aj spotreba energií bola čo najnižšia a vo svojom okolí, kde to prostredie dovoľuje, vysádzajú zeleň.

Foto: Čerpačky Oliva

Ďalším plusom je ekologické tankovanie kvapaliny do ostrekovačov. Čerpačky Oliva ho na Slovensku predstavili ako prvé, už v roku 2014. Bez zbytočných plastových bandasiek si tak môžete doplniť letnú alebo zimnú zmes podľa sezóny a potreby.

Foto: Čerpačky Oliva

Tankovacia pištoľ na kvapalinu do ostrekovačov je integrovaná priamo v tankovacom stojane hneď vedľa pištolí na palivá, takže ekologickejší môžete byť bez námahy. Eko riešenia zákazníka väčšinou niečo stoja. Na Olivách je to inak.

Na čerpačkách Oliva vybavíte všetko priamo na stojane. Tankovanie aj platenie. Rýchlo, bez zdržania a zbytočného postávania v radoch pred pokladnicami. Bezkontaktný systém je nielen pohodlný, ale i bezpečný.

Foto: Čerpačky Oliva

A v bezpečí ostávajú aj vaši najmenší spolucestujúci. Ak máte v aute deti, počas tankovania a platenia stojíte bezprostredne pri aute a všetko máte pod kontrolou. Po natankovaní zaplatíte jednoduchým priložením karty alebo mobilu k stojanu tak, ako ste zvyknutí pri akýchkoľvek iných bežných nákupoch.

Nepotrebujete žiadnu čítačku QR kódov ani iné aplikácie navyše. Ak radšej platíte v hotovosti, platbu vyriešite pri okienku s obsluhou, ktorá je povestná svojím úsmevom a ústretovosťou.

Zodpovedných čerpacích staníc na Slovensku stále pribúda, práve teraz svoje brány otvára v poradí 26. čerpacia stanica v Trnave.

Next article