Skip to main content
Domovská stránka » Spokojný zamestnanec » PRÁCA V STABILNEJ FIRME S TRADÍCIOU
Spokojný zamestnanec

PRÁCA V STABILNEJ FIRME S TRADÍCIOU

V spolupráci s:
FOTO: ŽSR
V spolupráci s:
FOTO: ŽSR

S veľkým nedostatkom prevádzkových zamestnancov sa v posledných mesiacoch musia vyrovnávať aj Železnice Slovenskej republiky, kde aktuálne na Slovensku chýba na železničiarskych pozíciách takmer 650 zamestnancov z toho takmer 600 v prevádzke.


Stabilita a príspevky na ubytovanie ŽSR ako zamestnávateľ so 175-ročnou tradíciou ponúka prácu v stabilnej firme. Prevádzkoví zamestnanci majú možnosť využívať špecifické benefity.

V súčasnosti napríklad v regiónoch západného Slovenska je možné získať príspevok na ubytovanie v sume do 250 eur mesačného nájomného, alebo príspevok na bývanie v sume do 350 eur mesačnej splátky hypotekárneho úveru.

Absolvenstký program ŽSR nájdete TU

Netreba sa obávať ani požiadaviek na odbornosť, pretože získanie odbornej spôsobilosti zabezpečuje bezplatne zamestnávateľ vo vlastnom vzdelávacom zariadení a zabezpečené je tiež overovanie zdravotnej spôsobilosti. ŽSR poskytujú rekondičné pobyty, rôzne formy príspevkov na rekreáciu, životné poistenie či sociálne výpomoci.

Benefity pre zamestnancov nájdete TU

Dlhodobo ponúkajú príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie. Turnusová práca prináša osobitné rozdelenie pracovného času s primeraným časom na regeneráciu, ale aj mzdové zvýhodnenia za sviatky, soboty, nedele a nočné služby.

Všetky informácie k obsadzovaným pracovným miestam, videá, opisy pracovných pozícií a kontaktné údaje na zamestnancov náboru získate na stránke ŽSR.

Next article