Skip to main content
Domovská stránka » Rodina » AKO SA STARAŤ O SVOJE INTÍMNE PARTIE? SPOĽAHNITE SA NA SILU PRÍRODY
ADVERTORIAL

Intímna hygiena by sa rozhodne nemala podceňovať, nesprávna starostlivosť totiž zvyšuje riziko vzniku infekčných chorôb a tiež nepríjemných výtokov a zápalov. Možno sa aj vy dopúšťate jednej z najčastejších chýb v starostlivosti o svoje intímne partie, teda používania klasického mydla, ktorého zásaditosť narušuje prirodzenú vaginálnu mikroflóru. Aké produkty však používať?

Zamerajte sa na obsah prírodných zložiek 

Pri výbere prípravkov na intímnu hygienu sa vyhnite produktom, ktoré obsahujú dráždivé látky. Prirodzené prostredie intímnych partií podporujú prípravky s obsahom prírodných zložiek.

Medzi účinné prírodné zložky, na ktoré sa treba pri výbere intímnych umývacích gélov zamerať, patrí napríklad aloe vera, ktoré upokojuje a hydratuje pokožku, kyselina mliečna, ktorá udržuje prirodzené pH alebo šalvia lekárska známa pre svoje protizápalové, antimikrobiálne a dezinfekčné účinky.

Tieto prírodné zložky sa stali základom pre intímne umývacie prípravky značky Gyntima, ktorá ponúka komplexnú starostlivosť o intímne partie.

Produkty na intímnu hygienu Gyntima prinášajú hneď niekoľko funkcií v jedinom prípravku, intímne partie šetrne umyjú, pomáhajú predchádzať vaginálnym infekciám a budú sa vám hodiť aj pri holení.

Prírodná starostlivosť, ktorá nedá vaginálnym infekciám šancu

Vedeli ste, že podľa lekárov tri zo štyroch žien prekonajú vaginálnu mykózu aspoň raz za život a polovici z nich sa pravidelne vracia? Toto ochorenie sa prejavuje najmä svrbením a hrudkovitým bielym výtokom.

Pri liečbe mykózy, ktorá našťastie nemusí byť veľmi zložitá, ale taktiež pri akýchkoľek ďalších vaginálnych ťažkostiach sa osvedčili vaginálne čapíky Gyntima.

Hlavnou účinnou látkou je kyselina mliečna, ktorá chráni pred škodlivými baktériami a infekciami, vytvára živnú pôdu pre laktobacily a zaisťuje prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Čapíky obsahujú ďalšie prírodné zložky v podobe šalvie lekárskej, tea tree oleja, kyseliny hyalurónovej a výťažkov zo sóje. V prípade výtokov siahnite po čapíkoch Gyntima Probiotica Forte, preventívne pôsobia vaginálne čapíky Gyntima Probiotica

O značke Gyntima

Gyntima ponúka najširšie portfólio vaginálnych čapíkov na slovenskom trhu (Gyntima Probiotica, Gyntima Probiotica Forte, Gyntima Hyaluronic, Gyntima Menopausa, Gyntima Deo). 

Gyntima nezabúda ani na ženy bojujúce so striami, ktoré nedajú dopustiť na regeneračnú emulziu proti striám, ktorá strie redukuje a predchádza ich vzniku.

V ponuke nájdete aj intímnu kozmetiku určenú na nadštandardnú starostlivosť o intímne partie, ktoré šetrne bieli, spevňuje a regeneruje pokožku intímnych partií. 

Next article