Skip to main content
Domovská stránka » Kariéra » SPRÁVAME SA K ZAMESTNANCOM AKO K SVOJIM KLIENTOM
ADVERTORIAL

UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť. Umiestnila sa v TOP 10 kategórií Nemocnice a zdravotná starostlivosť v hlasovaní verejnosti o najatraktívnejších zamestnávateľov Slovenska. Anketu organizovala spoločnosť PROFESIA. Medzi faktory, ktoré považovali ľudia pri výbere za najdôležitejšie patrili: silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, platové ohodnotenie, benefity pre zamestnancov, kvalitné služby či produkty, kolektív a zamestnanci.

Základnou filozofiou prvej lekárnickej akciovej spoločnosti bolo od jej vzniku ochraňovať slobodný výkon lekárenského povolania.
Lekárnik – akcionár svojou vlastnou obchodnou stratégiou ovplyvňuje prosperitu svojej lekárne. Zároveň svojej distribučnej spoločnosti, ktorej je spoluvlastníkom. Ako najväčšia slovenská distribučná spoločnosť pokrývame celý slovenský trh z uvedených troch vlastných moderných obchodno – distribučných stredísk v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Základnými piliermi spoločnosti sú distribúcia, zdravotnícke zariadenia (Uniklinika kardinála Korca v Prievidzi, Unicentrum v Bojniciach, UNIPOLIKLINIKA v Dubnici nad Váhom), virtuálne zoskupenie nezávislých lekární PLUS LEKÁREŇ a sieť lekární Apotheke Slovakia, a.s.
Za každou úspešnou firmou však stoja nielen jej klienti, ale najmä lojálni a cieľavedomí zamestnanci.

Staňte sa súčasťou nášho tímu. Sme spoločnosť, ktorá sa neustále vyvíja

Ako povedal celosvetovo uznávaný Guru kvality Dr. Deming: „Kvalita znamená, keď sa vracia zákazník, nie tovar!“. Sme najstabilnejšou, najsilnejšou a najvyhľadávanejšou distribučnou spoločnosťou práve vďaka precíznosti našich zamestnancov – expedientov v sklade, vodičov a  zamestnancov všetkých úsekov, ktorí aktívne komunikujú s našimi partnermi.
Naše 5S (Sortiment, Servis, Stabilita, Spoľahlivosť, Serióznosť) závisí od vzdelaných, pripravených a zodpovedných zamestnancov.

V oblasti riadenia ľudských zdrojov máme mnoho silných stránok. Prepracovanú organizačnú štruktúru. Kvalitný postup pri výbere zamestnancov. Široké možnosti vzdelávania zamestnancov. Spravodlivý proces odmeňovania. Systém benefitov. Efektívny proces hodnotenia zamestnancov a starostlivosť o zamestnancov. Je vytvorený dobrý základ v uvedených oblastiach pre ďalší rozvoj riadenia ľudských zdrojov.

Rozvoj a úspech spoločnosti závisí od odbornosti, poctivosti, zodpovednosti a lojality zamestnancov. Svojich zamestnancov si vážime, staráme sa o ich kariérny rast a vzdelávanie, osobnostný rozvoj a dbáme na ich spravodlivé a motivačné ohodnotenie.  

PONÚKAME BENEFITY
  • sme lídrom na trhu distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu
  • moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
  • služby vlastnej cestovnej kancelárie
  • zamestnanecké ceny na ubytovanie na Donovaloch
  • zľavy na produkty
  • koncoročné odmeny
  • príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • práca v 30. najväčšej nefinančnej spoločnosti podľa TREND TOP 200
  • a iné
Staňte sa súčasťou nášho tímu a kontaktujte nás na adrese: [email protected]
Next article